Ogłoszenie

Vatt'ghern pod przeniesiony! Znajdziesz nas teraz tutaj

---------------------------------------------------- ---------------------------------------------------- ---------------------------------------------------- ---------------------------------------------------- ---------------------------------------------------- ---------------------------------------------------- ----------------------------------------------------

#101 2015-02-04 20:54:53

 Millenium

Droga, z której się nie wraca

Re: Pytania i propozycje

Ja proponuje zrobienie konkursu karaoke na mumblu ^.^
Jestem pewien, że władzę Novigradu znalazłyby jakąś ciekawą nagrodę dla wygranego - dzięki temu może znalazłoby się więcej chętnych.


When I was a child I had a fever

Offline

 

#102 2015-02-04 21:52:34

Myrtille

Dezerter

Re: Pytania i propozycje

Czuję się uświadomiona, thanks.

Od razu poruszę inną kwestię. Kiecki na które się dla mojej postaci zdecydowałam mają nazwy co się z niczym nikomu nie kojarzą. Mam więc być wobec nich cholernie poetycka, czy wystarczy skrótowo i podlinkować do zdjęć?

Offline

 

#103 2015-02-04 21:57:40

Licho

Okruch Lodu

Miano: Alsvid
Rasa: człowiek
Wiek: 20 — 25

Re: Pytania i propozycje

Jak tylko Ci wygodnie. Obrazowy opis zawsze jest mile widziany, ale przedstawienie konkretu w KP też zadziała — grunt, to byśmy mieli wyobrażenie, jak to wygląda.


http://i.imgur.com/oSvPbdj.png
Dhu Feain, moen Feain... | Karta Postaci  | Monety: 50

Offline

 

#104 2015-02-05 11:18:01

Vinci

Dezerter

Re: Pytania i propozycje

Ja mam jedną wielką prośbę (tak, rzadko tu zaglądam, mea culpa), ale zróbcie coś z otwieraniem linków w nowych kartach, a właściwie z brakiem tej opcji. Chcę widzieć chatboxa i jednocześnie ŚPM otwierać nowe karty. Zamiast tego, po naciśnięciu ŚPM, przechodzę ze strony głównej do ciekawiącego mnie posta. Małetoto, ale irytujące mnie osobiście.

Dziękuję za uwagę,
Wieszatiel

Offline

 

#105 2015-02-05 14:46:20

Licho

Okruch Lodu

Miano: Alsvid
Rasa: człowiek
Wiek: 20 — 25

Re: Pytania i propozycje

Mhm, prawdę mówiąc, to tutaj już trzeba prosić o pomoc Wulfryka, jeśli da się takie cuda odczynić. Przy touchpadzie albo klasycznym PPM linki działają bez zarzutu.


http://i.imgur.com/oSvPbdj.png
Dhu Feain, moen Feain... | Karta Postaci  | Monety: 50

Offline

 

#106 2015-02-05 16:56:21

Gustawek

Dezerter

Re: Pytania i propozycje

Ja jak kliknę ŚPM to normalnie w nowej karcie mi otwiera...

Offline

 

#107 2015-02-05 19:54:29

 Millenium

Droga, z której się nie wraca

Re: Pytania i propozycje

Ja miewam problemy z używaniem ŚPM, ale to może być spowodowane przeglądaniem forum na połowie ekranu i przesuwaniem widoku poziomo również za pomocą ŚPM.

Ostatnio edytowany przez Millenium (2015-02-06 14:40:14)


When I was a child I had a fever

Offline

 

#108 2015-02-14 17:04:30

Falar

Be Pe Pe

Re: Pytania i propozycje

Mi tak samo ŚPM przenosi do tematu a nie otwiera nową kartę więc muszę się użerać z PPM i "otwórz w nowej karcie" :c

Offline

 

#109 2015-02-14 17:38:31

 Millenium

Droga, z której się nie wraca

Re: Pytania i propozycje

Właśnie zdałem sobie sprawę, że najprawdopodobniej jest to wina SCM Music Playera.


When I was a child I had a fever

Offline

 

#110 2015-02-17 01:45:28

 Aishele

Sezon Burz

Miano: Burza
Rasa: człowiek
Wiek: młoda

Re: Pytania i propozycje

Ejże, kto znów mi skasował zakładkę "Pamiętniki"? Kto mi znowu ukradł mój pamiętniczek?


Najczęstszy ludzki błąd – nie przewidzieć burzy w piękny czas.
Karta Postaci  | Monety: 11 koron novigradzkich, 4 denary i 6 kopperów

Offline

 

#111 2015-02-19 21:02:03

 Aishele

Sezon Burz

Miano: Burza
Rasa: człowiek
Wiek: młoda

Re: Pytania i propozycje

Wulfryku, co powiedziałbyś na wyrównanie tych wszystkich podpisów pod avatarami (jeśli już mają się pojawiać przy postach) do lewej strony? Wyglądałyby bardziej estetycznie.

I czy wyświetlanie się takich informacji jak na przykład data rejestracji czy numer gg ze słoneczkiem w tym miejscu jest naprawdę potrzebne? Trochę się bałagan robi. Nie lepiej, żeby zostały tam same podstawowe informacje o postaci?


Najczęstszy ludzki błąd – nie przewidzieć burzy w piękny czas.
Karta Postaci  | Monety: 11 koron novigradzkich, 4 denary i 6 kopperów

Offline

 

#112 2015-02-19 21:09:31

Wulf

Granica możliwości

Re: Pytania i propozycje

Aishele napisał:

Wulfryku, co powiedziałbyś na wyrównanie tych wszystkich podpisów pod avatarami (jeśli już mają się pojawiać przy postach) do lewej strony? Wyglądałyby bardziej estetycznie.

I czy wyświetlanie się takich informacji jak na przykład data rejestracji czy numer gg ze słoneczkiem w tym miejscu jest naprawdę potrzebne? Trochę się bałagan robi. Nie lepiej, żeby zostały tam same podstawowe informacje o postaci?

Done.

Offline

 

#113 2015-03-02 18:38:21

Pamir

Be Pe Pe

Re: Pytania i propozycje

Dobry
Zauważyłem rozbieżność pomiędzy mapą świata, a mapą miasta. Mianowicie - na mapie miasta widnieje, że traktem na północ od miasta można dotrzeć do Gors Velen i Thaned - natomiast wg mapy świata znajdują się one na południe.
Chciałbym też zauważyć, że są możliwe te mapy w większych rozdzielczościach np.: http://img3.wikia.nocookie.net/__cb2013 … vigrad.PNG - widać na niej o wiele lepiej wszystkie szczegóły.
To mój pierwszy post i przepraszam, że marudzący... po prostu uwielbiam patrzeć na mapy i je dokładnie wertować... nazwijmy to zboczeniem

PS Zastanawiam się nad popełnieniem przewodnika po Novigradzie, właśnie na podstawie jego mapy. Patrząc na nią można dojśćdo bardzo ciekawych wniosków.

PPS Błędna nazwa tematu bramy w Porcie - powinna być Rybacka, Flisacza/Flisacka prowadzi do Nowego Miasta.

Offline

 

#114 2015-03-02 21:56:50

 Ivan

Wieczny Ogień

Re: Pytania i propozycje

Bry,


Żeby dotrzeć do Gors Velen bez spławu albo promu przez Pontar i tak trzeba nagiąć kawałek na północ bo najbliższy most jest na wysokości twierdzy La Valette na granicy z Temerią.
Od biedy nie można też wykluczyć przymusu drogowego nakazującego wyjeżdżać kupcom przez Wielką Bramę. Tak czy inaczej warto sprawdzić u źródła (Licho masz jeszcze skan "Tajemnic Novigradu"?)


Ps: Popełnij i wyślij do Setnika.
Pps: Faktycznie błędna, poproszę żeby się tym zająć.


Ale nie martw się, przyjdzie zima, przyjdzie wojna, będą nowe oblężenia i grabieże.

Offline

 

#115 2015-03-03 21:13:30

Licho

Okruch Lodu

Miano: Alsvid
Rasa: człowiek
Wiek: 20 — 25

Re: Pytania i propozycje

Co do Bramy, to nie ma problemu, może polecieć szybka edycja. Ale zaznaczę tylko, że mapa Novigradu, którą zamieściłam pochodzi z wiedźmińskiej gry wyobraźni, a nie oryginalnej Sagi. Służy więc raczej jako wskazówka i inspiracja oraz ogólny zarys stanu miasta, nie jako „dyrektywa”. Za to ciekawy przewodnik po Novigradzie byłby bardzo mile widzianym tekstem w zasobach Lore.

Trey, co do skanu „Tajemnic…” to albo nie chodzi o mnie, albo nie mam. Bo nie mam. Jeśli ktoś mówił, że ma, to nie ja.


http://i.imgur.com/oSvPbdj.png
Dhu Feain, moen Feain... | Karta Postaci  | Monety: 50

Offline

 

#116 2015-03-16 23:50:34

Salina

Dezerter

Re: Pytania i propozycje

Dwie sprawy. Jeśli były już poruszane mam nadzieję, że mnie nie zlinczujecie :-)

Pierwsza to umiejętności. W wymogach tworzenia KP jest podanie stopnia ich zaawansowania. Jest to fajne, zawsze byłam za opisowym podejściem w pbfach. Jednak bez poparcia w cyferkach może być problem. Dla jednego bardzo dobrze opanowana umiejętność szermierki to więcej niż dla kogoś innego wybitna. O tyle o ile w walce z NPC to nie sprawia problemów (staty zna tylko MG) to w przyszłości podczas sytuacji pvp już może. Czy mniej bojowo. Jeden z graczy okłamuje drugiego. Pierwszy ma blef (czy inne kantowanie) opisane jako bardzo dobre a w uzasadnieniu, że w końcu jest zawodowym oszustem a drugi gracz ma empatię (czy insze wyczucie pobudek) na wybitne i gra wytrawnym śledczym. Oboje dali świetne posty. Ciężko w takiej sytuacji rozstrzygnąć. Proponowałabym wzorowanie się na dzikich polach. Gdzie w wartości słownej towarzyszyły cyferki. Np. ktoś o niskiej inteligencji był kpem (6-7). Jest klimat, jest mechanika, jest miejsce na interpetację MG i wzięcie pod uwagę postów. Stąd sugestia aby ustalić jakieś poziomy, np.:
- bardzo słaby
- słaby
- przeciętny
- dobry
- wybitny
- chodząca legenda
Lub poproszenie by gracze obok opisu przyznali umiejętnościom punktacji 1-10. Bez puli punktów, w końcu ludzie (i nieludzie) nie rodzą się równi.

Druga sprawa to multikonta. Podejrzewam czemu tu ich nie ma. Chcecie postawić na jakość nie na ilość. Jest to fajne. Z drugiej strony czasem zdarzają się przestoje w wątkach. Sprawa normalna, nikt nie rzuci swoich spraw dla gry. Jednak grając w dwóch wątkach jest duża szansa, że jak w jednym coś się nie ruszy to w drugim. Stąd następna sugestia aby wprowadzić możliwość prowadzenia dwóch kont (i postaci), jednak przy mocnych ograniczeniach. Uzależnionej od stażu na forum i jakości gry. Chociażby możnaby stworzyć temat w którym składałoby się podanie o drugą postać a Wy wspólnie byście się naradzali czy na to pozwolić. Oczywiście nie chodzi o prowadzeniu miliona postaci a dwóch czy w skrajnych przypadkach trzech. Uważam, że uzależnienie tego od stałego czynnika np. miesiąca gry czy napisania określonej ilości postów nie byłoby dobre. Ktoś po tygodniu równie dobrze może machnąć ręką na forum czy też pisać krótkie i kiepskie posty ale w dużej ilości. Możnaby też podkręcić wymagania co do jakości drugiej karty.

Offline

 

#117 2015-03-17 11:38:23

 Millenium

Droga, z której się nie wraca

Re: Pytania i propozycje

Pierwszego zagadnienie chyba nie rozumiem, ale wydaje mi sie że taka zmiana nic by nie zmieniła. Co do drugiego to jestem jak najbardziej za większą ilością postaci lecz pozostając przy jednym koncie użytkownika.


When I was a child I had a fever

Offline

 

#118 2015-03-18 16:07:48

Licho

Okruch Lodu

Miano: Alsvid
Rasa: człowiek
Wiek: 20 — 25

Re: Pytania i propozycje

Salina napisał:

Dwie sprawy. Jeśli były już poruszane mam nadzieję, że mnie nie zlinczujecie :-)

Pierwsza to umiejętności. W wymogach tworzenia KP jest podanie stopnia ich zaawansowania. Jest to fajne, zawsze byłam za opisowym podejściem w pbfach. Jednak bez poparcia w cyferkach może być problem. Dla jednego bardzo dobrze opanowana umiejętność szermierki to więcej niż dla kogoś innego wybitna. O tyle o ile w walce z NPC to nie sprawia problemów (staty zna tylko MG) to w przyszłości podczas sytuacji pvp już może. Czy mniej bojowo. Jeden z graczy okłamuje drugiego. Pierwszy ma blef (czy inne kantowanie) opisane jako bardzo dobre a w uzasadnieniu, że w końcu jest zawodowym oszustem a drugi gracz ma empatię (czy insze wyczucie pobudek) na wybitne i gra wytrawnym śledczym. Oboje dali świetne posty. Ciężko w takiej sytuacji rozstrzygnąć. Proponowałabym wzorowanie się na dzikich polach. Gdzie w wartości słownej towarzyszyły cyferki. Np. ktoś o niskiej inteligencji był kpem (6-7). Jest klimat, jest mechanika, jest miejsce na interpetację MG i wzięcie pod uwagę postów. Stąd sugestia aby ustalić jakieś poziomy, np.:
- bardzo słaby
- słaby
- przeciętny
- dobry
- wybitny
- chodząca legenda
Lub poproszenie by gracze obok opisu przyznali umiejętnościom punktacji 1-10. Bez puli punktów, w końcu ludzie (i nieludzie) nie rodzą się równi.

Nie wykluczamy wprowadzenia kiedyś forum elementów usystematyzowanej mechaniki punktowej, jeśli zaistnieje taka konieczność, ale chcemy tego uniknąć. Vatt’ghern to gra z założenia storytellingowa. Wbrew pozorom, zarówno w warunkach PvE, jak i PvP, możliwe jest rozstrzyganie powodzenia akcji lub wyniku konfrontacji bez uciekania się do mechaniki — po to właśnie rola MG.

Nawet w sytuacji pozornie patowej, jak wyżej opisana, MG niemal zawsze może uciec się do jakichś czynników przeważających szalę na korzyść danego gracza (chociażby zewnętrznych, nijak niezwiązanych z treścią i jakością posta lub KP postaci). Ostateczną instancją jest też przysłowiowy „rzut monetą”, łut szczęścia, który może sprzyjać bohaterowi lub nie, a po który MG jak najbardziej może sięgnąć, jeśli zdarzy się, że wszystkie inne opcje zostaną wyczerpane.

W związku z tym, nie ma, póki co, potrzeby wprowadzania mechaniki i ujednolicania poziomów umiejętności. KP są wnikliwie oceniane pod kątem posiadanych przez postacie umiejętności oraz ich zakresu, a MG prowadzący dane przygody lub rozstrzygający akcje odpowiadają za dopilnowanie, by były one logicznie przekładane na działania postaci w postach i ich wyniki.


Salina napisał:

Druga sprawa to multikonta. Podejrzewam czemu tu ich nie ma. Chcecie postawić na jakość nie na ilość. Jest to fajne. Z drugiej strony czasem zdarzają się przestoje w wątkach. Sprawa normalna, nikt nie rzuci swoich spraw dla gry. Jednak grając w dwóch wątkach jest duża szansa, że jak w jednym coś się nie ruszy to w drugim. Stąd następna sugestia aby wprowadzić możliwość prowadzenia dwóch kont (i postaci), jednak przy mocnych ograniczeniach. Uzależnionej od stażu na forum i jakości gry. Chociażby możnaby stworzyć temat w którym składałoby się podanie o drugą postać a Wy wspólnie byście się naradzali czy na to pozwolić. Oczywiście nie chodzi o prowadzeniu miliona postaci a dwóch czy w skrajnych przypadkach trzech. Uważam, że uzależnienie tego od stałego czynnika np. miesiąca gry czy napisania określonej ilości postów nie byłoby dobre. Ktoś po tygodniu równie dobrze może machnąć ręką na forum czy też pisać krótkie i kiepskie posty ale w dużej ilości. Możnaby też podkręcić wymagania co do jakości drugiej karty.

Bynajmniej, jedno konto nie oznacza tylko jednej postaci. Przy obecnej ilości graczy oraz wątków prowadzenie więcej, niż jednego bohatera jest poza dyskusją, ale w ogólnym założeniu forum: dopuszczamy taką możliwość. Na tym samym koncie, bez zakładania nowego. Jednakże, należy to traktować jako przywilej, nie jako należność — na stworzenie kolejnej postaci będą mogli sobie pozwolić ci, którzy znacząco przykładają się do życia Vatt’gherna, zarówno stażem, jak i wymiernym wkładem. Np. osoby udzielające się jako MG, prowadzący przygody. Spowodowane jest to przede wszystkim faktem, że każdy kolejny bohater fabularny to potencjalnie jeszcze jedna postać tego samego gracza, którą MG muszą się zająć. Dla zachowania rozsądnego balansu pragniemy więc, by ten, kto chce mieć taki przywilej, dawał forum także coś od siebie, ułatwiając jego sprawne funkcjonowanie.

Gracze, którzy z chęcią pisaliby więcej, niż pozwala na to posiadanie jednej postaci, zawsze mogą się do nas zgłosić i wtedy chętnie rozpatrzymy ich na stanowisko Junior MG — czyli prowadzących przygody.


http://i.imgur.com/oSvPbdj.png
Dhu Feain, moen Feain... | Karta Postaci  | Monety: 50

Offline

 

#119 2015-03-18 17:11:41

Myrtille

Dezerter

Re: Pytania i propozycje

Do pisania więcej w sumie mamy też dział Opowieści... w każdym razie tak wynika z opisu, bo póki co nikogo tam nie widać.

Przy okazji chciałabym też poruszyć inny temat, wspomniany kiedyś na chatboxie.
Nie przychodzą mi maile z powiadomieniami o odpisie w subskrybowanym wątku i PW. Mam w ustawieniach profilu zaznaczone "Informuj mnie na emaila o nowych prywatnych wiadomościach", wątki subskrybowane są nadal subskrybowane. W spamie cisza taka sama jak w głównej skrzynce.

Offline

 

#120 2015-03-18 17:58:15

Licho

Okruch Lodu

Miano: Alsvid
Rasa: człowiek
Wiek: 20 — 25

Re: Pytania i propozycje

Nie mam pojęcia, jaka może być tego przyczyna. Kiedy miałam przez chwilę zasubskrybowany jeden wątek, to powiadomienia przychodziły z każdym postem (fakt, że była to inna domena, niż gmail, ale nie wiem, czy ma to znaczenie). Proponuję napisać pw bezpośrednio do Wulfryka, który dobrze zna techniczne zaplecze pun.pl i być może będzie w stanie naprawić ten błąd.


http://i.imgur.com/oSvPbdj.png
Dhu Feain, moen Feain... | Karta Postaci  | Monety: 50

Offline

 

#121 2015-03-18 22:00:02

Myrtille

Dezerter

Re: Pytania i propozycje

Wystraszone tym, że naskarżyłam, subskrypcyjne maile do mnie powróciły.

Offline

 

#122 2015-04-11 14:33:51

 Honbart Cereza

Dezerter

Re: Pytania i propozycje

Bry, nie wiem czy to odpowiedni temat, ale nie mogę nic napisać na SB, wyskakuje mi zawsze; Błąd
Złe zapytanie. Link który podałeś jest niepoprawny lub nieaktualny. ,,"

Offline

 

#123 2015-04-11 14:51:36

 Millenium

Droga, z której się nie wraca

Re: Pytania i propozycje

@Honbart Półręki, spowodowane to jest przez polskie znaki w twoim nicku. Możesz poprosić któregoś z administratorów o zmianę nicku, przynajmniej do czasu wprowadzenia fluxa, który powinien rozwiązać ten problem.


When I was a child I had a fever

Offline

 

#124 2015-04-11 15:03:11

 Honbart Cereza

Dezerter

Re: Pytania i propozycje

A dobra, dzięki. W takim razie prosiłbym adminów o zmianę mi nicku na Honbart Cereza, z góry dzięki. ( i o ogarniecie przesłanego KP do setnika ;d)

Offline

 

#125 2015-06-21 16:21:29

 Aishele

Sezon Burz

Miano: Burza
Rasa: człowiek
Wiek: młoda

Re: Pytania i propozycje

Jako że zbieram się do napisania posta w tym temacie, dostrzegłam tam właśnie kilka literówek w opisie lokacji.

"przez zręcznego sztukmistrz" -> zgubione "a"
"pamfletami na miejsce służby porządkowe" -> chyba raczej "miejskie"


Najczęstszy ludzki błąd – nie przewidzieć burzy w piękny czas.
Karta Postaci  | Monety: 11 koron novigradzkich, 4 denary i 6 kopperów

Offline

 

#126 2015-06-23 20:05:55

Mustafa

Trochę poświęcenia

Re: Pytania i propozycje

Chętnie bym dowiedział się, w którym temacie jest problem. Nie wpisałaś adresu strony.

Offline

 

#127 2015-06-24 00:57:29

Hontharon

Rozbitek

Re: Pytania i propozycje

To ja podpowiem, że chodzi o ten temat: http://www.vattghern.pun.pl/viewtopic.p … 1174#p1174
Konkretnie rzecz biorąc - opis lokacji pod grafiką.

Offline

 

#128 2015-06-24 10:54:18

Mustafa

Trochę poświęcenia

Re: Pytania i propozycje

Zaiste, poprawion. Dzięki za uwagi.

Offline

 

#129 2015-08-13 21:36:21

 Aishele

Sezon Burz

Miano: Burza
Rasa: człowiek
Wiek: młoda

Re: Pytania i propozycje

Wulfyku kochany - zrób, żeby było widać, że piszemy na forum nowe posty i wcale nie jesteśmy martwi.


Najczęstszy ludzki błąd – nie przewidzieć burzy w piękny czas.
Karta Postaci  | Monety: 11 koron novigradzkich, 4 denary i 6 kopperów

Offline

 

#130 2015-08-14 02:14:05

Wulf

Granica możliwości

Re: Pytania i propozycje

Done.
http://www.vattghern.pun.pl/viewtopic.p … 1291#p1291

Testowo zmieniłem wygląd avatarów. Co sądzicie?

Offline

 

#131 2015-08-14 12:45:30

Wulf

Granica możliwości

Re: Pytania i propozycje

Double post, nie bijcie.
Pracuję nad wersją letnio-jesienną obecnego designu strony. Chcecie coś takiego?

Offline

 

#132 2015-08-14 13:09:28

 Aishele

Sezon Burz

Miano: Burza
Rasa: człowiek
Wiek: młoda

Re: Pytania i propozycje

Ta obecna jest ładna. Chyba że dałoby się zrobić tę nową wersję (na pewno też piękną) jako opcję do wyboru, a nie kasować tej.


Najczęstszy ludzki błąd – nie przewidzieć burzy w piękny czas.
Karta Postaci  | Monety: 11 koron novigradzkich, 4 denary i 6 kopperów

Offline

 

#133 2015-08-17 09:33:49

 Ivan

Wieczny Ogień

Re: Pytania i propozycje

Avatary spoko, wersja letnia do rozpatrzenia jeśli spodoba się userom albo jako styl do wyboru.


Ale nie martw się, przyjdzie zima, przyjdzie wojna, będą nowe oblężenia i grabieże.

Offline

 

#134 2015-08-17 14:50:41

Licho

Okruch Lodu

Miano: Alsvid
Rasa: człowiek
Wiek: 20 — 25

Re: Pytania i propozycje

Ja tam jestem zachwycona, jak zwykle. Dziękuję za pracę nad forum Wulfryk (a przy okazji wszystkim innym za czuwanie nad nim). A ten napis nad działem „Ostatnie posty” mógłby tylko być taki zwykły, nieruchomy? Po prostu mam uwagę złotej rybki i wszelkie poruszające się elementy strony działają na mnie jak wskaźnik laserowy na koty – można się zmęczyć.


http://i.imgur.com/oSvPbdj.png
Dhu Feain, moen Feain... | Karta Postaci  | Monety: 50

Offline

 

#135 2015-08-17 14:54:20

 Aishele

Sezon Burz

Miano: Burza
Rasa: człowiek
Wiek: młoda

Re: Pytania i propozycje

No, popieram, bo ja też tak mam.


Najczęstszy ludzki błąd – nie przewidzieć burzy w piękny czas.
Karta Postaci  | Monety: 11 koron novigradzkich, 4 denary i 6 kopperów

Offline

 

#136 2015-08-18 02:34:29

Wulf

Granica możliwości

Re: Pytania i propozycje

Nowe menu w fazie testów. Ogłoszenie też.

Offline

 

#137 2015-08-18 03:16:48

 Millenium

Droga, z której się nie wraca

Re: Pytania i propozycje

Skoro używamy Morpheusa to proponuję uaktualnienie bannerku na Everoldzie.

Oryginał i moja propozycja.


When I was a child I had a fever

Offline

 

#138 2015-08-21 20:59:14

Wulf

Granica możliwości

Re: Pytania i propozycje

Jakieś pomysły co do menu na górze?

Offline

 

#139 2015-08-22 14:14:44

 Ivan

Wieczny Ogień

Re: Pytania i propozycje

Stanę się bardzo szczęśliwym wiedźminem jeżeli kliknięcie na nasze nowe logo będzie przenosiło na stronę główną forum.


Ale nie martw się, przyjdzie zima, przyjdzie wojna, będą nowe oblężenia i grabieże.

Offline

 

#140 2015-09-03 20:40:51

Wulf

Granica możliwości

Re: Pytania i propozycje

Impossibru

Offline

 

#141 2015-09-03 22:57:41

 Millenium

Droga, z której się nie wraca

Re: Pytania i propozycje

@Wulfryk,
Mapą obrazu na tle?


When I was a child I had a fever

Offline

 

#142 2015-09-11 17:16:18

Wulf

Granica możliwości

Re: Pytania i propozycje

Oczywiście, że się da, ale nie po to zostało stworzone ruchome menu, aby żalić się nad brakiem odsyłacza w logo. Zmiłujcie się, moiściewy.

Offline

 

#143 2015-09-19 10:22:30

Diuk

Be Pe Pe

Miano: Gustaw Nieśmiertelny
Rasa: homo revolutionicus
Wiek:

Re: Pytania i propozycje

Jakby się dało dodać coś w rodzaju "zdjęcia w tle" w KP, coś jak na facebooku, byłbym wdzięczny Wulfryku-magiku. ;)

Offline

 

#144 2015-10-14 18:16:58

 Aishele

Sezon Burz

Miano: Burza
Rasa: człowiek
Wiek: młoda

Re: Pytania i propozycje

Hej, popsuł się obrazek od jednej toplisty, naprawcie!


Najczęstszy ludzki błąd – nie przewidzieć burzy w piękny czas.
Karta Postaci  | Monety: 11 koron novigradzkich, 4 denary i 6 kopperów

Offline

 

#145 2015-10-20 19:59:41

Wulf

Granica możliwości

Re: Pytania i propozycje

Diuk napisał:

Jakby się dało dodać coś w rodzaju "zdjęcia w tle" w KP, coś jak na facebooku, byłbym wdzięczny Wulfryku-magiku. ;)

Rozwiń swój koncept, mości Diuku.

Offline

 

#146 2015-11-18 18:40:51

Wulf

Granica możliwości

Re: Pytania i propozycje

Twają pracę nad nową odsłoną kolorystyczną Vattghern i jak dotąd przebiegają pomyślnie. Pierwsze efekty już niebawem.

Offline

 

#147 2015-11-20 02:52:12

 Aishele

Sezon Burz

Miano: Burza
Rasa: człowiek
Wiek: młoda

Re: Pytania i propozycje

Bardzo ładny nowy styl, mam tylko drobną wątpliwość względem tych białych ikonek-dokumentów po lewej stronie koło obrazków działów. Mam wrażenie, że są za duże i/lub za jasne, wybijające się w tego brązu zbyt mocno, a przecież nie są AŻ TAK ważnym elementem. Tamte stare tarczki ładnie, subtelnie wtapiały się w tło (i kształt chyba też miały lepszy). Taka moja refleksja, o.


Najczęstszy ludzki błąd – nie przewidzieć burzy w piękny czas.
Karta Postaci  | Monety: 11 koron novigradzkich, 4 denary i 6 kopperów

Offline

 

#148 2015-11-20 14:30:45

Wulf

Granica możliwości

Re: Pytania i propozycje

Też tak uważam. Popracuję nad tym.

Rozmary avatarów zwiększone do 280x160px

Offline

 

#149 2015-11-21 03:41:36

 Aishele

Sezon Burz

Miano: Burza
Rasa: człowiek
Wiek: młoda

Re: Pytania i propozycje

Spoiler:

"Uprasza się wszystich graczy, aby linki do swoich kart postaci umieszczali w następującym miejcu:

Profil -> Personalne -> Strona WWW

Pole te zarezerwowane jest tylko i wyłącznie dla odnośników do kart. Wszelkie inne linki będą usuwane."

Eee... Dlaczego? Co było nie tak w rozwiązaniu z linkiem do KP w podpisie? Po co to nagle zmieniać?


A druga rzecz - serio potrzebne jest, żeby pod avatarem wyświetlały się jeszcze jakieś śmieci poza polami "miano", "rasa" i "wiek"?

I jeszcze - różnica koloru między brązowymi a czerwonymi tarczkami jest trochę mało wyraźna. Może dobrze byłoby jeszcze nieco zgasić, przyciemnić te nieaktywne? Tak żeby było na pierwszy rzut oka widać.

Ostatnio edytowany przez Aishele (2015-11-21 05:11:30)


Najczęstszy ludzki błąd – nie przewidzieć burzy w piękny czas.
Karta Postaci  | Monety: 11 koron novigradzkich, 4 denary i 6 kopperów

Offline

 

#150 2015-11-21 15:15:44

 Millenium

Droga, z której się nie wraca

Re: Pytania i propozycje

Kilka zestawień:

http://i.imgur.com/ORN6y9d.pnghttp://i.imgur.com/NOgxfB7.png - Standard
http://i.imgur.com/AXl6CkL.pnghttp://i.imgur.com/NOgxfB7.png - Brąz w monochrom
http://imgur.com/ORN6y9d.pnghttp://i.imgur.com/d7w9Olk.png - Nasycony 50%
http://imgur.com/ORN6y9d.pnghttp://imgur.com/0JTl8Ri.png - Nasycony 100%
http://imgur.com/ORN6y9d.pnghttp://i.imgur.com/s4NR1j6.png - Nasycony 50% + Kontrast 15%
http://imgur.com/ORN6y9d.pnghttp://imgur.com/5ipOsIJ.png - Podbity kontrast

http://imgur.com/qzzfr9W.png - ikona dla zamkniętego tematu.

Ostatnio edytowany przez Millenium (2015-11-21 15:23:00)


When I was a child I had a fever

Offline

 
POLECAMY: Herbia PBF Everold

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.evilofkillersdb.pun.pl www.minecraftrp.pun.pl www.lubwis.pun.pl www.is.pun.pl www.makietyibitewniaki.pun.pl